Maja on ehitatud 1970/1971. aastal. Esimesed elanikud kolisid majja mais 1971. aastal. Maja on ehitatud tüüpprojekti 1-464 järgi suurpaneelelamuna, viiekorruselisena, kuue trepikojaga. Majas on 89 korterit: 27 kolmetoalist, 5 ühetoalist ja 57 kahetoalist, üldpinnaga 4339 m2. Maja asukoht on soodne, mõne minuti kaugusel on nii bussi- kui trollipeatused, läheduses kaubanduskeskused Selver, XL Säästumarket ja Magistraali keskus. Kaugele ei jää ka Tammsaare teel asuv uus Mustamäe keskus koos kinodega.

Meie majas asutati korteriühistu 30. juunil 1998. aastal. Korteriühistute ökonoomsemaks majandamiseks asutasime koos ümberkaudsete korteriühistutega A&B Haldusühenduse. A&B Haldusühendus haldas meie maja kuni 31. oktoober 2009. a. Alates 1. novembrist 2009 tegeleb juhatus ise korteriühistu haldamisega. Korteriühistu asutamise algaastatest alates oleme panustanud oma maja renoveerimisse. Esimese tööna võeti ette amortiseerunud veetorustiku asendamine. Ehitasime majale viilkatuse, soojustasime pööningu, otsaseinad ja renoveerisime rõdud. 2009. aastal asendasime täielikult maja küttesüsteemi- ühetorusüsteemi asendasime kahetorusüsteemiga, kõik radiaatorid korterites on varustatud termostaatide ja kütteanduritega, mis võimaldavad reguleerida korterites temperatuuri vastavalt korteriomaniku soovile ja siis vastavalt tarbimisele selle eest ka tasuda. Suurem osa korterite akendest on varustatud õhuvõtuplafoonidega, mis peavad korterites tagama vajaliku õhuvahetuse. Kevadel 2010. a. toimus trepikodade remont, keldriruumide lae soojustamine ning maja fassaadi soojustamine.

Maja renoveerimisse on investeeritud alates 1999 aastast kuni tänase päevani enam kui 550000 euri. Korteriühistu tööd korraldab juhatus. 2017 aasta märtsis valitud juhatus on kolmeliikmeline.